دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

اگر نیاز به یک طراح دکوراسیون داخلی حرفه ای دارید پس قطعا خدمات دکوراسیون داخلی ما برای شما مناسب است . با استفاده از خدمات طراحی داخلی ما محیط آرامش بخش و شیکی را برای خود و همراهانتان فراهم کنید. کارهای دکوراسیون داخلی با تنوع فراوان، در سبک های مختلف توسط تیم ما قابل طراحی و اجرا است که در ادامه برخی از این خدمات دکوراسیون داخلی را نام خواهیم برد:

عملیات طراحی دکوراسیون داخلی در 3 مرحله ی جمع آوری اطلاعات مکانی، بررسی نیازهای ساکنین یا بهره برداران و طراحی نهایی خلاصه میگیرد.

الف) جمع آوری اطلاعات مکانی که شامل برداشت یا اندازه گیری فضای موجود است که توسط دوربین های نقشه برداری صورت میگیرد. این اطلاعات شامل کدهای ارتفاعی و ابعاد دقیق فضا میباشد.

ب) نیاز بهره برداران فضا مهمترین عامل در طراحی دکوراسیون داخلی میباشد و فضایی که نیاز بهره برداران را برطرف نکند هرچه هم که زیبا باشد ارزشی ندارد.

ج) در مرحله آخر اطلاعات حاصل دو مرحله قبلی را با برترین متریال ها و متدهای روز معماری ترکیب میکنیم و بهترین نتیجه را در قالب نقشه های سه بعدی و دیتیلینگ به مرحله اجرا در می آوریم.

برای استفاده از خدمات دکوراسیون تیم ما میتوانید با پشتیببانی سایت از طریق تماس تلفنی و شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار نمایید. 

کلیه خدمات جامع و تخصصی دکوراسیون داخلی

اگر میخواهید دکواسیون داخلی خانه خود را تغییر دهید پس قطعا خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ما به درد شما میخورد . در این خدمات ما با ارائه طرح ها سه بعدی مطابق با خانه شما نتیجه نهایی کار را ابتدا به شما نمایش میدهیم و پس از تایید توسط شما وارد مراحل اجرا میگردیم . البته توجه نمایید که این خدمات هم برای طراحی و هم برای اجرا قابل ارائه است (حتی جداگانه) .

چرا خدمات طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی گیچو سازه

گیچو سازه متشکل از تیم قوی طراحی (معماران و مدل سازان سه بعدی) و تیم اجرایی قوی میباشد که صفر تا صد طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی خانه شما را برعهده میگیرد . لذا اگر خانه یا آپارتمانی دارید و به دنبال ایجاد حس نو در آن هستید ما به شما کمک خواهیم کرد.

از طرفی خدمات دکوراسیون داخلی ما برای تمام فیلدهای زیر به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای قابل ارائه میباشد :

  • طراحی دکوراسیون داخلی خانه (منزل) کوچک و بزرگ
  • طراحی دکوراسیون داخلی خانه به سبک ایرانی و سنتی
  • طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکان، نوجوانان و بزرگسالان
  • طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه 
  • طراحی دکوراسیون داخلی هال و پذیرایی
  • طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ
  • طراحی دکوراسیون داخلی به سبک کناف
  • طراحی دکوراسیون داخلی مغازه
  • طراحی دکوراسیون داخلی محیط کار

تمامی طراحی ها به سبک های مدرن و کلاسیک طبق سلیقه شما با ارائه طرح های سه بعدی قبل از اجرا صورت میپذیرد.

نحوه درخواست طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی

اگر قصد استفاده از خدمات دکوراسیون داخلی ما را دارید میتوانید با پشتیبانی سایت از طریق تماس تلفنی و یا شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار نمایید . بعد از تماس و صحبت های اولیه قرارداد مربوط به انجام کار طراحی و امضا میگردد ، سپس کار به صورت اجرایی شروع میشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *